ПрАТ "Дніпровський завод мінеральних добрив"

Наша історія

В серпні 2002 року на базі двох підприємств: ДП «Агрофос» та ДП «Амофос», що входять до складу колишнього оборонного підприємства ВО «Придніпровський хімічний завод», було створено ЗАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив». Після масштабної реконструкції, в яку інвестор вклав понад 10 мільйонів доларів США, виробничі потужності дозволяють виробляти комплексні мінеральні добрива, що містять в одній гранулі азот, фосфор і калій в різних співвідношеннях.

Сьогодні ПрАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив», що входить в Корпорацію ПрАТ «​​Украгрохімхолдинг», - це колектив, що налічує понад 700 працівників. Керує його роботою команда однодумців, які реалізують стратегію розвитку підприємства, успішно вирішують технічні проблеми, впроваджують інноваційні технології, забезпечують безпечні умови праці, розширюють ринки збуту своєї продукції. Ось тільки малий перелік, що зроблено цією командою:


  • Введено в експлуатацію вузол змішування сировини - хлориду калію з пульпою фосфатів амонію. Це дало можливість вперше в Україну оперативно змінювати склад добрив в залежності від вимог ринку;
  • Ввведено в експлуатацію вузол поверхневої обробки добрив;
  • Застосований спосіб сухого дозування сировинних складових, що дозволило істотно знизити енерговитрати;
  • Змонтована компресорна станція з трьома сучасними гвинтовими компресорами фінського виробництва;
  • Вперше в Україну налагоджений випуск самого висококонцентрованого добрива сімейства NPK - NPK 10:26:26.