Сегодня: 17. 05. 2021
Украинский язык Английский язык
 

10 років ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив»!


2012-08-10

Автор: Прес-служба ДЗМД10 серпня Дніпровський завод мінеральних добрив відсвяткував своє перше  десятиріччя.

На урочисту подію, присвячену святкуванню ювілею, були запрошені співробітники заводу та гості свята. З промовою до присутніх звернувся Президент Корпорації АТ «Украгрохімхолдинг», Голова Наглядової Ради ПАТ «ДЗМД» Лісковський Сергій Федорович, який привітав всіх представників трудового колективу заводу та запрошених гостей.

Також з привітальним словом виступив генеральний директор ПАТ «ДЗМД» Мартіянов Павло Федорович, який подякував колективу за сумлінну працю та відданість своїй роботі і побажав всім міцного здоров’я, достатку та довгих років життя.

З нагоди 10-річчя заводу та за значний внесок у формуванні позитивного іміджу нашої країни, високі виробничі досягнення та професіоналізм у виконанні службових обов’язків, найсумліннішим працівникам заводу були вручені державні нагороди, відзнаки Українського союзу промисловців та підприємців, Українського національного комітету міжнародної торгової палати, Союзу хіміків України, корпоративні нагород и, грошові премії та інші цінні подарунки.